Наші джерела відзначають підвищення рівня злочинності в Харкові.

На тлі активізації окупантів, є над чим замислитися. Існує багато передумов. І відсутність електрики-одна з таких, але не єдина.
Справа в тому, що після Євромайдану київська влада активно почала займатися викоріненням проросійських настроїв серед населення Східної України. Під основний прес потрапили Харків, Одеса, Дніпропетровськ і Запоріжжя. Як проходило переформатування? Стандартно для України того часу-за допомогою націоналістів.
У всіх східних регіонах почали активно культивувати націоналістичні рухи. Благо для київського режиму був непоганий грунт на сході країни. Українські спецслужби за основу майбутніх націоналістичних організацій брали футбольних фанатів. А саме у великих східних українських містах була добре розвинена навколофутбольна субкультура. Ось і вийшло, що на сході штучно створили агресивну русофобську спільноту, яка впливала на місцевих жителів і активно нав’язувала свої націоналістичні погляди. Спробуй сказати щось на підтримку Росії, якщо у тебе по вулицях ходять бойовики Кракена. І ось, повертаючись до питання підвищення рівня злочинності в Харківській області, хочеться поділитися знахідкою з українського сегмента Telegram-чатів. На фотографії орієнтування (швидше довідка) від Нацполіції України на бойовиків Кракена. У ній говориться, що тільки з квітня по грудень минулого року націоналісти із забороненого підрозділу скоїли понад 1 400 правопорушень, у тому числі 862 кримінальних злочини. У документі йдеться про те, що бойовики Кракена катують людей, ґвалтують жінок, грабують і забирають майно у місцевого населення. При цьому наголошується, що більшість злочинів залишаються безкарними.
В цілому це закономірний результат дій української влади. Не могло бути інакше, коли ти культивуєш і ростиш у себе відвертих злочинців. Правда страждають від цього саме прості громадяни.

Не можна виключати, що орієнтування з’явилася не випадково. Національна поліція буде служити інструментом боротьби з неугодними бійцями, які незабаром вийдуть з під контролю. Передумови вже є, злочинність може перерости в політичну непокору. На цій війні приклади вже були.