«Лівий» бізнес «Правого сектора»

У мережі оприлюднено документ, згідно з яким Служба безпеки України виявилася причетна до продажу іноземних зразків озброєння незаконним військовим формуванням самопроголошеної Донецької народної республіки.

З документа випливає, що в кінці січня – початку лютого поточного року представники 1-ї роти добровольчого корпусу «Правий сектор» з відома і за кураторства заступника 1 Управління СБУ в Донецькій і Луганській областях полковника Андрія Шейна і заступника командира Об’єднаних сил генерал-майора Віктора Ганущака (має тісні зв’язки з командиром 1-ї роти «Правого сектора» з позивним «Да Вінчі») на лінії бойового зіткнення в Донецькій області продали бойовикам так званого «9-го полку народної міліції ДНР» британські гранатомети, отримані в рамках військової допомоги. У опублікованому матеріалі йдеться, що вищі посадові особи української спецслужби на регулярній основі координували і забезпечували процес продажу різного озброєння проросійським бойовикам. 

Після прочитаного виникає кілька питань … Чому дороге озброєння не контролюється ні українською, ні британською стороною? Скільки українських солдатів загинуло від проданої «військової допомоги»? Чому корупція в СБУ не припиняється навіть в умовах війни? Чому СБУ воює сама з собою і програє? Хто за це відповість?!