Друзі, а з якого боку тепер фашисти?

Це ми про літак. З нашими. Жа і не тільки….
Українцям клин з усіх кінців.

Воювати з росіянами на рівних не дають. Амуніції немає, зброї немає, гуманітарки тим більше. Ні американці, ні британці, ні тим більше ці ЄС світоїди. Іди з автоматом на танки, та на гармати.

В Європу спочатку перестали пускати навіть тих нас, хто свій бізнес там робив. Машини ганяв сюди, тютюн, туди. На те І жив, податки платив. Дітей ростили, старих годували. Нікого не пущають. Ми що бігуни, або зрадники. Справи робили, та повертався.
Тепер з Європи наших слати будуть, а якщо не здати то грошей не платити, біженкам. А де тут працювати? Все стоїть. Ніде роботи немає. Вони ці біженці з Європи якщо підуть. Вони ж зі сходу російськомовні нашу останню роботу тут заберуть. І мова свій поганий, в закон введуть.
І тепер ще наші, наших полоненим самі збивають в літаку. Навіщо, щоб переговори з руснею не було, поки вони ще на сході застрягли? Що вони хочуть? Щоб по Вінниці пройшли, як про Бахмуту? Щоб танки росіян стояли під Львовом? Ви як хочете, а ми тут жити хочемо, а не вмирати. Як підкацапники зі Сходу.
І не треба коментарі в новинах підчищати. Самі сказали, що збили. І самі знали, хто там летить. Знову для чого, щоб війна ще йшла. Нам ВІЛ Львові, що тітушки східні тут потрібні. Нехай живуть у своєму Донецьку. Парканом від них відгородимося, але росіян на захід не пустимо. Треба мир з ними поки вони там застрягли. Правильно чи як?